simya ukrtvir.info

Сім’я – це основа нашого суспільства, національної ідентичності та демократії. Натомість політичні екстремісти, лобісти інтересів легалізації гомосексуалізму прагнуть змінити нормативний статус сім’ї й на законній підставі прирівняти її до стосунків сексуальних збоченців.

Цій меті слугують політичні акції екстремістів, які вони, вводячи в оману медіа та громадян, називають «марші рівності». Нацисти, гомосексуалісти, комуністи та інші представники радикалізму шкодять міжнародному іміджу столиці України і країни загалом.

В Європейському Союзі з двадцяти восьми держав тільки декілька легалізували в медіа та законах подібний вид екстремізму. Думка про те, що захист сімейних цінностей перешкодить євроінтеграції, є хибною. У Польщі перешкодило? В Італії? Балтійських державах? Тоді чому українська культура з її сімейними цінностями буде перешкодою? Чи християнська більшість є перешкодою євроінтеграції? Ні.

Кияни не підтримують подібні демонстрації екстремістів. Адже виставляти напоказ своє сексуальне життя, яке викликає негативне ставлення і несприйняття, у культурному, освіченому і демократичному суспільстві ── неприпустимо. Чи міський голова підтримує тих, хто не поважає більшість і таким чином заперечує демократію? Заперечує та ігнорує ставлення українців до такого виду екстремізму?

З огляду на це, вимагаємо у  міського голови Віталія Кличка звернутися до суду про заборону проведення екстремістського заходу «Марш рівності» і виступити з публічною заявою на захист сімейних цінностей, демократії, української культури та почуттів віруючих.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ