21 травня 2005 року з 10:00 до 17:00 на Михайлівській площі біля пам'ятника Жертвам голодомору буде проводитись просвітницька акція "9 коментарів про Комуністичну партію"

2005_05_20_01_01.jpg

О 12-00 прес-конференція для журналістів на Михайлівській площі.

На площі буде виставлено експозицію (53 стенди) "Забуттю не підлягає. Хроніка комуністичної інквізиції 1917-1991" (укр. і англ. варіанти), створену Київським "Меморіалом" www.memorial.kiev.ua

Співорганізатор акції Національний Альянс www.National.org.ua

На широкий загал виноситься докладна інформація про суть та вчинки Комуністичної партії як такої, розкривається природа її ідеології, засоби її реалізації (репресії, геноцид, цензура ЗМІ та ін.) та її наслідки для народів, що стали її жертвами (на матеріалі України та Китаю).

Акція передбачає розповсюдження інформаційних матеріалів "9 коментарів про Комуністичну партію", що були створені працівниками міжнародної газети "The Epoch Times", та встановлення фотовиставки "Хроніка комуністичної інквізиції в Україні 1917-1991р.р.", люб'язно наданої Київською міською організацією "Меморіал" ім.В.Стуса, яка також прийме участь у акції. Основна мета організації "Меморіал" - відтворити хроніку злочинів комуністичного режиму в Україні і зафіксувати факти, події, які ніколи не можна забувати, якщо ми прагнемо побудувати громадянське суспільство. Акція відбуватиметься за підтримки організації "Національний Альянс".

"The Epoch Times" - газета, що виходить друком у 30 країнах світу, 7 мовами. "9 коментарів про Комуністичну партію" стали поштовхом до появи десятків тисяч заяв про вихід з лав Комуністичної партії в країнах, де вона існує і існувала. У вигляді семінарів та прес-конференцій акція "9 коментарів про Комуністичну партію" вже пройшла в США, Росії та ін. У Нью-Йорку 23 квітня 2005 року редакцією "The Epoch Times" було організовано парад, присвячений виходу 1 мільйона людей з Комуністичної партії Китаю за останні декілька місяців.

Метою акції є пробудити в людях добро, милосердя, віру, пам'ять, нагадавши про ті страшні часи, щоб не дати можливості існувати тоталітаризму та жорстокості в наш час у світі.

Прес-конференція для журналістів - о 12:00 на Михайлівській площі

Організатори:

Проект "The Epoch Times"
Олександр Німенко т.80501405749
Євген Бруг т.80667821606

Товариство "Меморіал" ім.В.Стуса
Роман Круцик т.258-00-71

Національний Альянс
Аліна Шпак т. 8-050-378-77-47
Михайло Плотніков т. 461-79-43

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ