R_KrucykПід таким заголовком голова Київської міської організації "Меморіал" ім. Василя Стуса підготував статтю, яка мала з'явитися ще у червні 2011 року й повідати громадянам України страшну історію, яка пов'язана з комуністичними злочинами у післявоєнний період на Прикарпатті.

Архівні документи, які були здобуті Романом Круциком в МВС України (колишнє НКВД УРСР) є свідченням злочинної суті комуністичної партії й всієї репресивної системи, яку створили комуністи для поневолення українського народу.

Звертаємо увагу читача на те, що ставлення до людини в СССР було цинічно брехливим. У гаслах вождів, та чисельної партноменклатури, документах з'їздів й пленумів ЦК - все повинно було робитися заради людини. Правда, за людей (на словах, і це потрібно було для реклами комунізму) комуністична партія вважала тих, хто фізично працював. До інших категорій ставлення було, як до гвинтиків, а часом до сміття, яке потрібно прибирати з комуністичної оселі. І таке прибирання робилося так, щоби люди цього не знали, бо таке прибирання має назву - злочин проти людства.

Тому, навіть сьогодні, оприлюднити архівні документи, які повідають світу про справжню сутність комуністичної партії й її репресивно-каральної системи й конкретних осіб неможливо. (пошук в архівах СБУ таких документів заборонено, а проти Романа Забілого - директора Національного меморіалу жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького" у Львові - продовжуються допити!). Це свідчить, що у влади сьогодні апологети комунізму з якими доведеться схрестити мечі новому поколінню українців.

Статтю Романа Круцика читайте у форматі PDF: Chyjy_zhertvy.pdf

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ