Сергій Жовтий

До 120 річчя з дня народження Євгена Коновальця

DSC_0272_KУ п'ятницю 1 квітня 2011 р. у приміщені Івано-Франківського обласного краєзнавчого музею відкрилась музейна експозиція «Народна війна 1917 - 1932 рр.», присвячена 120-й річниці від дня народження Євгена Коновальця. Експозицію представив голова Київської організації «Меморіал» ім. Василя Стуса Роман Круцик. На відкритті експозиції були присутні голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванок, народний депутат України Роман Ткач, депутати Івано-Франківської обласної та міської рад.

DSC_0266_KМешканці Івано-франківська і гості міста мали змогу ознайомитись з експозицією з 1-го по 3-тє квітня 2011 р. Експозицію відвідали представники громадських організацій та політичних партій, студенти прикарпатських вишів, представники влади. Під час відкриття зазначеної експозиції відбулась презентація книги Романа Круцика «Дем'янів Лаз». Ця книга перевидана вже третім тиражем у значно доступнішому варіанті видавництвом «Лілея НВ». Під ювілейним номером 30 вона потрапила до славнозвісної серії краєзнавчих видань «Моє місто».

Представлена експозиція викликала зацікавлення у місцевих ЗМІ, а її автор був запрошений до студії телекомпанії «Галичина» та дав інтерв'ю в прямому ефірі радіо «Західний полюс» та іншим ЗМІ області

На прохання голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Сича експозиція залишена в області для представлення в усіх районах Івано-Франківської області та обласних вищих навчальних закладах.

DSC_0273._Kjpg

DSC_0275_K

DSC_0285_KDSC_0266_K

 

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ