Українці Канади підтримують діяльність Київської організації "Меморіал"

Potapenko_LUKУ липні 2011 року українці Канади та США мали можливість ознайомитися з діяльністю Київської міської організації "Меморіал" ім. Василя Стуса. Виставка "Народна війна", яка була показана в Північній Америці зворушила навіть істориків. Так, після огляду незнаних досі архівних документів й матеріалу експозиції, підготовленого на цій основі, знаний в діаспорі український історик Тарас Гунчак запитав у автора експозиції Романа Круцика - чому в Україні за 20 років незалежності ніхто не працював над цією сторінкою історії, яка змінює уяву про події в Україні й пояснює причини великого голодомору?

Одночасно українці Канади були схвильовані, коли дізналися про намагання недоброзичливців зупинити діяльність Київського "Меморіалу" методами, які були характерні для НКВД СССР у 30-х роках ХХ сторіччя.

Діаспора висловила готовність підтримати київське товариство "Меморіал" у його корисній для українців діяльності й опротестувала дії чинної влади, яка сприяла ініціаторам нещодавньої кампанії цькування й переслідування української громадської організації, яка чи не єдина в Україні займається відродженням національної пам'яті.

Для більш детального ознайомлення з вищенаведеними подіями пропонуємо подивитися Фільм, який підготовлено в Канаді за цією адресою:

http://maidan.org.ua/video/tubepress/1stpage.php?tubepress_page=2

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ