ВИМОГA ЗВІЛЬНИТИ Ю. ТИМОШЕНКО І Ю. ЛУЦЕНКA

 

Herb_OUNДії влади відносно опозиційних політиків в Україні варто розцінювати як цинічні намагання перетворити судове правосуддя в інструмент усунення конкурентів. Судові процеси на політичному грунті негативно впливають на сприйняття України іншими країнами, ставлять під сумнів закони та владні інститути України, демонструють попрання прав і свобод громадян у брутальний спосіб. Використання органів суду з метою узурпації влади завдає непоправної шкоди репутації владних інститутів, дозволяє ставити під сумнів відповідність їх діяльності Закону та Праву.

Арешт Юлії Тимошенко став точкою відліку, після якої українська влада показала: судять не колишніх посадовців за скоєні злочини, але з опозиційних політиків роблять злочинців, керуючись політичними мотивами. Ця подія знаменує виклик влади народові - або народ відстоїть свої права на гідне життя, або влада надалі буде монополізувати політичний і економічний простори.

ОУН (б) вимагає звільнення з-під арешту Юлії Тимошенко та Юрія Луценка, проведення судових розслідувань на демократичних засадах із залученням міжнародних експертів. У іншому разі утримання опозиційних політиків під вартою та репресії щодо громадських активістів будуть розцінені як антиконституційні дії та визнання владою своєї антигромадянської та антинародної сутності, гідною відповіддю на що є бойкот її представників з боку українців батьківщини та діаспори.

6-го серпня 2011

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ