KMA NV5 13 лютого у конференц-залі Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець» м. Кам’янець-Подільський Хмельницької обл. відбулась презентація музейної експозиції «Народна війна». Захід ініційований Хмельницькою обласною організацією товариства «Меморіал» ім. В. Стуса, Голова Олександр Корольов, за підтримки дирекції заповідника. У відкриті експозиції взяли участь викладачі Кам’янець-Подільського державного і Кам’янець-Подільського аграрного університетів, представники громадських організацій і партій Кам’янець-Подільська, працівники заповідника, представники місцевих ЗМІ, студентська молодь.

Експозицію представили Голова Київського «Меморіалу» Р. Круцик і член Ради товариства В. Копосович. Для бібліотеки заповідника київські меморіалівці презентували ряд книг історичної тематики. Після представлення експозиції відбулась цікава дискусія з місцевими журналістами та відвідувачами.

         Особливу увагу у відвідувачів викликали матеріали експозиції щодо визвольного руху у Подільській губернії та м. Кам’янець-Подільського, як останньої столиці УНР.

         У Кам’янець-Подільську експозиція демонструватиметься до 20 лютого, а потім буде представлена у м. Хмельницькому.

         На сьогоднішній день експозиція «Народна війна» вже була представлена у містах: Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ, Коломия, Переяслав-Хмельницький, Бориспіль, Боярка, Канів, Червоноград, у ряді Київських вузів, в державному Музеї Голодоморів та в окремих школах і бібліотеках м. Києва.

Впродовж 2012 р. Київські «Меморіаівці» планують представити експозицію у всіх обласних центрах та великих містах України.

Експозиція розміщується на 29 банерах-стендах розміром 0,8 на 2,1 м і відображає національно-визвольну боротьбу українського народу у 1917 – 1932 р.р., а у книзі-путівнику «Народна війна» міститься детальний опис експозиції.

Київський «Меморіал» готовий відгукнутися на запрошення громадських об’єднань, партій, навчальних закладів, приватних осіб та ін. відвідати з виставкою інші регіони України. За детальною інформацією звертатись: м. Київ, вул. Стельмаха 6-а, тел. (044) 278-00-71, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

DSC 2351DSC 2353DSC 2354DSC 2360DSC 2361DSC 2385

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ