1DSC 002 Більше 200-т жителів м. Білої Церкви були присутні на відкритті музейної експозиції Київського «Меморіалу» «Народна війна». 29 стендів музейної експозиції були представлені 18 квітня 2012 р. у виставковому залі Білоцерківської міської бібліотеки. Приїзд та відкриття експозиції організовано міською Радою за ініціативи Голови Білоцерківського міського відділення Всеукраїнської Організації Ветеранів, депутата міськради Миколи Бондаренка.

На відкритті експозиції виступив заступник Голови Білоцерківської міської Ради Микола Антонюк. Також у відкритті взяли участь керівники міських відділів освіти, культури та туризму відповідно Юрій Петрик і Петро Красножон.

         На презентації експозиції були присутні викладачі історії навчальних закладів м. Білої Церкви, методисти, працівники бібліотечних установ, групи студентів і старшокласників, представники громадських організацій і партій, депутати міської і районної Рад та місцеві ЗМІ.

1DSC 005

         Автор експозиції, Голова Київського «Меморіалу» Роман Круцик, провів для присутніх годинну екскурсію та відповів на численні запитання. Разом з експозицією була представлена відвідувачам книга-путівник «Народна війна» та інші видання здійснені Київським «Меморіалом». Для бібліотеки м. Білої Церкви від «Меморіалу» передано добірку літератури з історичної тематики.

         Зважаючи на те, що окремі розділи експозиції містять матеріали, які представлені до вивчення у шкільних і вузівських програмах, «Народна війна» експонуватиметься у Білій церкві до 25 квітня для освітніх закладів міста і району.

 1DSC 002

За рішенням Ради товариства впродовж 2012 р. експозиція «Народна війна» буде представлена у різних населених пунктах України. Експозиція отримала схвальну оцінку НАН України та Українського інституту національної пам’яті, а також зареєстрована Міністерством освіти і науки як науковий твір (реєстраційне свідоцтво № 38890 від 26.09.2011р.).

1DSC 003

Матеріали експозиції побудовані на досі невідомих архівних матеріалах, опрацьованих у архівних установах 18-ти областей України і відображають боротьбу Східної України проти більшовицької окупації періоду 1917 – 1932 рр.

1DSC 006

Експозиція складається із 29 стендів розміром 0,8 на 2,1 м. Переглянути експозицію і книгу-путівник «Народна війна» можна на веб-сайті Товариства «Меморіал»: memorial.kiev.ua

 1DSC 008

Запрошення на представлення експозиції просимо надсилати за адресою: 03040 м. Київ, вул. Стельмаха 6А, тел. (044) 258-00-71, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Рада товариства «Меморіал»    

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ