SAM 1610 З нагоди Дня Незалежності України у Хмельницьку за підтримки Міжнародного фонду Відродження відкрито експозицію "Народна війна 1917-1932 р.р." Захід відбувся у приміщені музею історії міста Хмельницького. Експозицію у Хмельницькому презентував її автор Роман Круцик - голова Київського міського товариства "Меморіал" ім. В. Стуса, народний депутат України ІІ скликання. Відкриваючи експозицію він заявив: "Переживаю, чи вдасться очистити історію від міфів. Бо час іде, а міфи приклеїлися дуже сильно". 

Участь у відкритті експозиції взяв директор музею Ігор Западенко, наголосивши на тому, що День Незалежності ­– нагода не лише для святкування, а й привід згадати, скільки трагічних подій минулого покладено в фундамент сучасної української держави".

Експозицію відвідали викладачі закладів освіти, громадськість міста Хмельницька а також представники місцевих ЗМІ.

SAM 1587

SAM 1590

SAM 1610

SAM 1615

SAM 1620

SAM 1584

 За рішенням Ради товариства впродовж 2012 р. експозиція «Народна війна» буде представлена у різних населених пунктах України.

Експозиція отримала схвальну оцінку НАН України та Українського інституту національної пам’яті, а також зареєстрована Міністерством освіти і науки як науковий твір (реєстраційне свідоцтво № 38890 від 26.09.2011р.).

Матеріали експозиції побудовані на досі невідомих архівних матеріалах, опрацьованих у архівних установах 18-ти областей України і відображає боротьбу Східної України проти більшовицької окупації періоду 1917 – 1932

Експозиція складається із 29 стендів розміром 0,8 на 2,1 м. Переглянути експозицію і книгу-путівник «Народна війна» можна на веб-сайті Товариства «Меморіал»: memorial.kiev.ua

Запрошення на представлення експозиції просимо надсилати за адресою: 03040 м. Київ, вул. Стельмаха 6А, тел. (044) 258-00-71, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ