DSC 06 З 27 листопада по 08 грудня 2012 р. відбувся черговий просвітницький захід Київського «Меморіалу». З початку року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» презентація музейної експозиції «Народна війна» відбулось у більше 20 містах України. Цього разу Меморіалівці з експозицією відвідали три обласні центри Черкаси, Кіровоград, Полтаву та місто обласного підпорядкування Кременчук. 

У Черкасах презентація виставки та урочисте її відкриття відбулося у приміщенні обласного краєзнавчого музею де у просторому вестибулі першого поверху була розміщена експозиція

У відкритті експозиції взяли участь заступник Голови обласної адміністрації з гуманітарних питань Тетяна Листученко,представники громадських організацій Черкащини, студенти вузів, місцеві краєзнавці і дослідники історії та журналісти місцевих ЗМІ.

Відкрила експозицію заступник директора музею Мазуренко Ольга. Впродовж 3-х днів Голова товариства Р. Круцик проводив екскурсії для організованих груп шкільної і студентської молоді та відповідав на запитання відвідувачів.

Відвідувачами була дана висока оцінка роботі Київського «Меморіалу». Особливу увагу відвідувачів привернули нові архівні документи, що характеризують національно-визвольну боротьбу на Черкащині.

         Традиційно, як і вкожному місці де побувала експозиція, Роман Круцик безкоштовно вручив господарям набір книжок і відеофільмів.


DSC 05


DSC 03


DSC 02


DSC 04

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ