DSC 012 З 06 до 08 грудня музейна експозиція «Народна війна» була розгорнута і представлена у Полтаві в старому корпусі педагогічного університету ім. Короленка. Відкриття експозиції було багатолюдним. Окрім студентів історичного факультету на відкриття прибули викладачі і студенти інших факультетів а також представники громадськості та ЗМІ. 

З вступним словом на відкритті експозиції виступив Декан історичного факультету Полтавського Державного педагогічного університету ім.Короленка Петро Кравченко, який високо оцінив експозицію «Народна війна»

Також виступив доцент кафедри історії, дослідник повстанського руху на Полтавщині Віктор Ревегук. Всього на відкритті експозиції були присутні понад 20 викладачів університету та вчителів загальноосвітніх шкіл м. Полтави.

Роман Круцик виступив з 50 хвилинною лекцією про визвольну боротьбу українського народу 1917-1932 рр. та дав відповіді на запитання відвідувачів та представників полтавських ЗМІ.

Впродовж двох днів групи шкільної та студентської молоді Полтавщини відвідували експозицію «Народна Війна»: Школа №1 на чолі з директором, Приватна школа «Чарівний світ», Групи учнів старшокласників школи №7 з вчителем Сергієм Остапієнком, групи студентів із кафедри музики з своїм викладачем Наталією Дячук та інші.

Експозиція широко висвітлювалась полтавськими ЗМІ: ТВК тов «Студія місто», «Україна Молода», редакція газети «Коло», газета «Полтавський вісник», «Полтавська думка». Телекомпанія «Полтава», Обласне радіо, Інтернет видання «Полтавські новини». Для обласного телебачення Роман Круцик записав телевізійну передачу «Уроки історії»

         Традиційно, як і вкожному місці де побувала експозиція, Роман Круцик безкоштовно вручив для бібліотеки історичного факультету Полтавського Державного педагогічного університету ім.Короленка набір книжок та дисків з відеофільмами.


DSC 004


DSC 005


DSC 006


DSC 009


DSC 011Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ