Jxm2qpXx8ZQ З 18 по 22 травня 2013 року мешканці міста Бердянськ мали змогу ознайомитися із експозицією «Народна війна», яка була розміщена у приміщенні місцевого центру професійно-технічної освіти. Виставка була здійснена за ініціативи начальника управління внутрішньої політики міської ради міста Бердянськ, який запевнив, що такого неподобства, як в сусідньому Приморську, в Бердянську не буде.

Напередодні урочистого відкриття виставки 19 травня члени товариства «Меморіал» імені Василя Стуса також взяли участь у вечорі-реквієм «Забуттю не підлягає», приуроченому до Дня пам’яті жертв політичних репресій у місцевому Римо-Католицькому храмі. У заході також брали участь місцеві професійні творчі хорові колективи, голови і представники національно-культурних товариств, релігійних конфесій і громад міста, за винятком московського патріархату, які проігнорували вшанування жертв червоного терору. Протягом всього вечора у залі звучала чудова органна музика, яку виконували на справжньому реставрованому церковному органі.

Під час свого виступу на вечорі-реквієм Роман Круцик зазначив, що для нього є несподіванкою такий високий рівень організації вшанування жертв репресій у Бердянську.

Відкриття виставки «Народна війна» відбулося на високому рівні. На відкритті були присутні працівники мерії, священики місцевої церкви УПЦ-КП, директор Бердянського Центру професійно - технічної освіти Василь Дмитрович Гищук, журналісти.

На відкритті голова товариства «Меморіал» Роман Круцик подарував книги та диски з відеофільмами відеотеки «Меморіалу» управлінню внутрішньої політики мерії міста Бердянськ і Центру ПТО.

За три дні експозицію відвідали 15 груп учнів і студентів по 25-30 чоловік кожна, а також проведений круглий стіл з викладачами на тему визвольної боротьби в Україні 1917-1933 рр. Роман Круцик відповів на численні запитання викладачів.

GVhNzwis9KUmyFPXNFPIToN4 v2RSmm00O67Fj89Vm70oPemG3AqlY4Y7qL3ptycgQYuleGv1FQjQ

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ