DSC 4680 За ініціативою районної організації ВО «Свобода» та підтримки керівництва та наукових працівників музею, 7 листопада о 15:00 у Броварському краєзнавчому музеї відкрито музейну експозицію «Народна війна», присвячену історії українських визвольних змагань у 1917-32 рр.

Відкрив експозицію директор музею Віктор Корявий. На відкритті були присутні заступник міського голови Лариса Виноградова, начальник міського управління освіти, вчителі історії броварських шкіл, журналісти, громадськість міста.
На презентації виступив лідер молодіжного гурту «Тінь сонця» Сергій Василюк та фольклорист Валерій Гладунець. Ними було виконано ряд козацьких пісень та балад. Сергій Василюк виконав свою пісню «Народна війна».
Науковий працівник музею Марія Овдієнко поділилась своїми науковими дослідженнями про повстанський рух на Броварщині.
Автор експозиції Р. Круцик провів екскурсійний супровід по матеріалах експозиції та ознайомив присутніх з масивом досі невідомих документів про боротьбу українців проти більшовицьких окупантів.
Експозиція демонструватиметься у Броварському краєзнавчому музеї до 15 листопада. Як повідомила начальник управління освіти виставку відвідають організовані групи старшокласників броварських шкіл.
Від імені Київського «Меморіалу» для бібліотеки музею було подаровано набір книг серед яких путівник по експозиції «Народна війна». Р. Круцик передав науковцям електронні версії документів архіву СБУ про повстанську боротьбу на Броварщині та в сусідніх районах.
Після 15 листопада експозицію «Народна війна» замінить інша експозиція Київського «Меморіалу». Вона приурочена річниці Голодомору. В матеріалах експозиції відображено всі три Голодомори, колективізацію та інші матеріали радянського періоду історії України. 

DSCN5729DSC 4622DSC 4623DSC 4624DSC 4625DSC 4628DSC 4629DSC 4640DSC 4647DSC 4670DSC 4673DSC 4678vijna

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ