News image large 62001 13 листопада 2013 р. адміністрація книгарні «Є» проводить презентацію книги про Троцького. Підтримуючи подолання окупаційної більшовицької спадщини з одного боку, вона надає своє приміщення для комуністів, які навпаки хочуть її зберегти. Така непослідовність викликає не здивування, а обурення. Адже свого часу наші інтелігенти теж мирилися і задобрювали більшовиків.

Закінчилося це знищенням Української Народної Республіки червоною армією Троцького. Організатори видання книги про Троцького – це люди, які ненавидять національно-визвольний рух і неодноразово організовували інформаційні та політичні кампанії з обріхування національного руху в Україні.
Вимагаємо від адміністрації книгарні «Є» скасувати презентацію книги про Троцького, заплановану на 13 листопада о 18-00.
Подаємо нижче історичну довідку про Троцького, яка доводить публічну неприйнятність цієї постаті для незалежної України.
Троцький Лев (справжнє ім'я — Лейба Давидович Бронштейн, 1879-1940 рр.) - один із керівників більшовицької партії, співорганізатор т.з. "жовтневого" перевороту.
До 1917 р. Троцький займався нелегальною політичною діяльністю у лавах РСДРП, будучи т.з. "професійним революціонером", довгий час жив як емігрант в країнах Європи та США. У травні 1917 р. повертається до Росії, активно включається у політичну боротьбу, стає один із лідерів російських більшовиків. Саме Троцький, який став головою Петербурзького воєнно-революційного комітету, був, так би мовити, "виконавчим директором" організації "жовтневого" перевороту.
У 1918 р. Троцький був призначений народним комісаром військово-морських справ, фактично він керує всіма більшовицькими військами (як безпосередньо армією більшовицькою Росії, так званою РККА, так і збройними загонами маріонеткових "республік", за допомогою яких більшовики здійснювали збройну експансію).
Відтак саме Троцький був головним організатором і натхненником збройних інтервенцій більшовицької Росії до Української Народної Республіки, наслідком яких, після запеклої українсько-російської війни 1917-1921 років, стала окупація українських земель більшовицькою Росією.
Здійснюючи окупацію України, більшовицькі війська, загальне керівництво якими здійснював Троцький, вчиняли страхітливі військові злочини. Найбільш відомим з-поміж них стало масове вбивство мирного населення після окупації Києва збройними формуваннями Муравйова у лютому 1918 р., коли внаслідок триденного терору загинуло понад 3 тисячі киян, тисячі мирних громадян стали жертвами пограбувань і насильства. Масові вбивства та грабунок мирного населення російськими більшовиками мали місце і в багатьох інших українських містах і селах.
Саме Троцький, як очільник більшовицької армії, разом із політичним керівником більшовиків Лєніним, розділяє основний тягар відповідальності за нечувані військові злочини, здійснені на теренах України під час знищення української державності та окупації УНР.
На Троцького лягає відповідальність за захоплення заручників в українських містах і селах під час придушення народних повстань, вбивств і катувань цих заручників, за звірячі вбивства та катування мирного населення, зґвалтування, грабунки, знищення історико-культурних пам'яток, знищення і вивезення в Росію культурних цінностей, руйнування церков та ін.
Окупаційні війська більшовицької Росії на українських теренах здійснювали масове пограбування населення, насамперед, - українського селянства. Внаслідок тотального вилучення хліба, який потім відправляли до Росії, в Україні розпочався страхітливий голод. Відтак Троцький, який був народним комісаром військово-морських справ РСФСР, а потім СССР, був одним із головних організаторів першого з трьох Голодоморів-геноцидів української нації - Голодомору 1921-1923 років, який мав штучний характер і призвів до загибелі понад мільйона українських селян.
Керовані Троцьким більшовицькі військами систематично здійснювали військові злочини, злочини проти миру і людяності також під час придушення національно-визвольних рухів на Кавказі, в Центральній Азії, на Далекому Сході, Дону та Кубані та ін.
Лев Троцький був головним натхненником теорії так званої "перманентної революції", яка передбачала збройну експансію більшовицької Росії до суверенних держав Європи та решти світу з метою встановлення там маріонеткових "урядів", повністю підпорядкованих більшовицькій Росії. Лише військова слабкість більшовицької Росії на початку 20-х рр. не дала змогу Троцькому реалізувати свої імперіалістичні плани, які можна порівняти із маніакальними планами Гітлера щодо "світового панування".
Відтак Троцький був одним із головних ідеологів і практиків імперіалізму у XX столітті, його можна вважати одним із головних військових злочинців, якого можна поставити в один ряд із військовими злочинцями, засудженими на Нюрнберзькому та Токійському процесі. Лише питанням часу є засудження як військового злочинця та імперіаліста Троцького, так і інших комуністичних діячів, які вчинили злочини проти миру і безпеки людства. 

Коментарі   

0 #2 валєрцьо 13.11.2013, 12:56
КОМУНЯКУ В БУДЬ-ЯКОМУ ВИГЛЯДІ НА ГІЛЯКУ
Цитата
0 #1 Олексій 13.11.2013, 05:14
Не розумію :-| Якщо подивитись на історію, то майже всі уряди та політичні діячі - покидьки. Ті, хто долазить до верхівок влади, робить це по трупам (фізичним та політичним) своїх опонентів. Але це не означає, що не треба знати їх біографій?
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ