memorial.gifРектору НТУУ «КПІ»
Згуровському М. З.

Шановний Михайле Захаровичу!

23 листопада 2013 р. відбуватимуться вшанування жертв найбільшого геноциду в історії людства – 80-ї річниці Голодомору українців. Немає сумніву, що причиною цієї страшної трагедії стала тоталітарна система радянського союзу побудована на марксизмі та національної та класової ненависті до українців. Згідно науково-демографічної експертизи Інституту демографії та соціальних досліджень встановлено кількість загиблих українців у 1932-33 р. Вона склала 3 мільйони 941 тисячу осіб.

13 січня 2010 р. Київський апеляційний суд за поданням Служби безпеки України розглянув кримінальну справу за фактом вчиненням геноциду над українцями окупаційною більшовицькою владою протягом 1932-33 рр. Рішенням суду винними у Голодоморі визнано Сталіна, Молотова, Кагановича. Ідеологію марксизму засуджено як тоталітарну і людиноненависницьку.

Від репресій марксистів 9 березня 1942 р. на Колимі загинув професор Київського політехнічного інституту Кравчук Михайло Пилипович.

21-22 листопада, в переддень роковин Голодомору, наче знущання і показова зневага до трагедії більшості українських сімей, цілого народу, в НТУУ «КПІ» на Факультеті соціології і права буде проходити конференція, присвячена марксизму: «ІV Международная наукчно-практическай конференция «Марксизм и современность: Политэкономическое, философское и социологическое измерения глобального кризиса». Це повідомлення офіційно висить на сторінці Факультету соціології. Що означає про прийнятність такої зневаги до пам’яті про Голодомор, Закону України про Голодомор, офіційних заходів із вшанування пам’яті жертв Голодомору до 80-х роковин геноциду.
У Законі про Голодомор, ухваленого Верховною Радою у 2006 р. ідеться про те, що парламент підтримав цей закон, «засуджуючи злочинні дії тоталітарного режиму СРСР, спрямовані на організацію Голодомору, наслідком яких стало знищення мільйонів людей,  руйнування  соціальних  основ  Українського народу, його вікових традицій, духовної культури і етнічної самобутності».

Конференція присвячена марксистській ідеології, яка безпосередньо причетна до цієї страшній трагедії, адже рішення Сталіна і його посіпак ухвалювалися саме на основі догм Карла Маркса, який прямо закликав до знищення ворожих класів за допомогою держави. Ленін цю фазу терору держави називав соціалізмом, коли держава, захоплена комуністичною партією, буде придушувати все «буржуазне». А до такого, за їхнім поглядом, належали селяни, часто з однією коровою, і які через це підлягали експропріації і, як наслідок, ставали жертвами голоду.

Крім того, український національний навчальний заклад НТУУ «КПІ» – не місце для пропаганди політичних течій, які ставили на меті знищення української держави.

Вимагаємо заборонити проведення конференції як такої що, паплюжить пам'ять жертв трагедії Голодомору і пропагує українофобські ідеології.

Товариство «Меморіал» буде звертатися до всіх державних органів та установ із закликом не допустити наруги і занечищення пам’яті заморених марксистами українців.

11.11.13р.

Роман Круцик
Голова КМО Товариства «Меморіал» імені Василя Стуса

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ