DSC 510122 травня в Інституті фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України була представлена експозиція Народна війна. Захід відвідали понад 40 науковців – доктори наук, професори, наукові співробітники, аспіранти та ін., які представляли, крім вище названої наукової установи, інститути фізики та ядерних досліджень НАН України.

Захід був організований осередком Товариства Просвіти, який діє при інституті (Голова Литовченко В.Г.) за підтримки профкому.

Перед присутніми із лекцією виступив Голова Київського «Меморіалу» Р. Круцик. У своєму виступі, крім тематики експозиції, він ознайомив вчених із напрямами роботи Товариства, його науковою і просвітницькою діяльністю. Особливу цікавість у присутніх викликала розповідь Р.Круцика про боротьбу українського народу проти радянської влади у 1917–1932 рр., зокрема про діяльність повстанських загонів, стихійні виступи селян, збройний опір колективізації та ін. Після завершення лекції відбулася жвава дискусія не лише по тематиці експозиції, а й про нинішній суспільно-політичний стан держави.

Перед початком лекції присутні переглянули документальний фільм «Совєтська історія», який викриває злочини комуністичного режиму не лише на території України, а й у всьому колишньому СРСР і робиться наголос на тотожності сталінського і гітлерівського режимів. 

DSC 5101DSC 5103DSC 5106DSC 5107DSC 5110DSC 5111DSC 5113DSC 5116DSC 5118DSC 5126DSC 5128

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ