У складний для України час виникає велика потреба згуртовувати український народ заради захисту своєї країни. Фастівські козаки вирішили провести патріотичний вишкіл – захід вихідного дня з вивчення історії козацтва, українських традицій та військово-патріотичних дисциплін для молоді та членів ГО «Фастівський козацький курінь Українського козацтва».

Частина побратимів сьогодні бере участь в АТО на сході країни, інша працює в тилу для підтримки правопорядку та підняття національної свідомості, а також обороноздатності населення.

Вишкіл проводиться в лісовому масиві з 4 по 8 липня під селищем Дорогинка, Фастівський район Київської області.

Головні організатори: ГО «Фастівський козацький курінь УК» та ГО “Фастівський спортивний клуб «Доброслав».

Біля сотні дітей та їхніх батьків разом з козаками у змагальному варіанті та ігровій формі будуть вивчали та брали участь у заняттях з різноманітних дисциплін у козацькому стилі.

Захід відбувся завдяки волонтерській роботі фастівських козаків та тренерів ФСК «Доброслав» разом із народними майстрами Фастівщини та Київщини. Також до заходу долучилися місцеві мисливці.

Особливо цікавою видалася неділя 6 липня. В цей день відбулися майстеркласи з ковальства, стрільби (лук, пневматичні засоби), скелелазіння, теренознавства та багато інших потрібних сьогодні дисциплін.

Також, у цей день учасникам вишкільного табору, їхнім батькам та організаторам було представлено експозицію «Народна війна 1917–1932 рр.». Голова Київського «Меморіалу» Роман Круцик прочитав присутнім лекцію про спротив українців більшовицькій окупації, а організаторам заходу було передано добірку книг історичної тематики, серед яких і путівник до експозиції. Матеріали експозиції викликали зацікавлення у юнних учасників вишколу, які по завершенню лекції-екскурсії поставили Р. Круцику ряд питань про національно-визвильну боротьбу українського народу. Перед учасниками вишколу виступив і член Київського «Меморіалу» Веніамін Довбня, який, також, фінансово підтримав проведення вишколу Дорогинська січ.

За матеріалами «Фастівського козацького куреня Українського козацтва».

IMAG0419

CIMG1848

IMAG0418

CIMG1805

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ