У складний для України час виникає велика потреба згуртовувати український народ заради захисту своєї країни. Фастівські козаки вирішили провести патріотичний вишкіл – захід вихідного дня з вивчення історії козацтва, українських традицій та військово-патріотичних дисциплін для молоді та членів ГО «Фастівський козацький курінь Українського козацтва».

Частина побратимів сьогодні бере участь в АТО на сході країни, інша працює в тилу для підтримки правопорядку та підняття національної свідомості, а також обороноздатності населення.

Вишкіл проводиться в лісовому масиві з 4 по 8 липня під селищем Дорогинка, Фастівський район Київської області.

Головні організатори: ГО «Фастівський козацький курінь УК» та ГО “Фастівський спортивний клуб «Доброслав».

Біля сотні дітей та їхніх батьків разом з козаками у змагальному варіанті та ігровій формі будуть вивчали та брали участь у заняттях з різноманітних дисциплін у козацькому стилі.

Захід відбувся завдяки волонтерській роботі фастівських козаків та тренерів ФСК «Доброслав» разом із народними майстрами Фастівщини та Київщини. Також до заходу долучилися місцеві мисливці.

Особливо цікавою видалася неділя 6 липня. В цей день відбулися майстеркласи з ковальства, стрільби (лук, пневматичні засоби), скелелазіння, теренознавства та багато інших потрібних сьогодні дисциплін.

Також, у цей день учасникам вишкільного табору, їхнім батькам та організаторам було представлено експозицію «Народна війна 1917–1932 рр.». Голова Київського «Меморіалу» Роман Круцик прочитав присутнім лекцію про спротив українців більшовицькій окупації, а організаторам заходу було передано добірку книг історичної тематики, серед яких і путівник до експозиції. Матеріали експозиції викликали зацікавлення у юнних учасників вишколу, які по завершенню лекції-екскурсії поставили Р. Круцику ряд питань про національно-визвильну боротьбу українського народу. Перед учасниками вишколу виступив і член Київського «Меморіалу» Веніамін Довбня, який, також, фінансово підтримав проведення вишколу Дорогинська січ.

За матеріалами «Фастівського козацького куреня Українського козацтва».

IMAG0419

CIMG1848

IMAG0418

CIMG1805

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ