19 жовтня відбулася звітно-виборча конференція Київської міської організації Українського добровільного культурно-просвітницького, правозахисного, благодійного товариства «Меморіал» імені Василя Стуса за участі Голови Всеукраїнського «Меморіал» Степана Кубіва. Під час роботи конференції було заслухано загальний звіт про роботу Товариства за звітний період, звіт про роботу наукового відділу, звіт секретаріату та ін.

За звітний період Київським «Меморіалом» було реалізовано ряд науково-просвітницьких проектів – обслуговування організованих груп студентів і старшокласників у Музеї совєцької окупації, ознайомлення громадськості із експозицією Народна війна у більш ніж 50-ти містах України, підготовка та видання збірників документів тощо. Тому, не дивно, що делегати звітно-виборчої конференції висловились, що робота Товариства, не дивлячись на всілякі труднощі у звітний період була успішною, а також закладена міцна основа для подальшої роботи.

Крім того, на конференції було обрано нові керівні органи Київського «Меморіалу». Новим Головою Товариства було обрано Івана Окоєва, а Романа Круцика, який був співзасновником київського осередку «Меморіалу» і багато років успішно ним керував обрано Почесним Головою Товариства. Також було обрано нову Раду Товариства у кількості 13 осіб.

На завершення роботи делегатами конференції було прийнято заяву Київського «Меморіалу» про політичну ситуацію в Україні.

Президія конференції

IMG 1965

Голосування

IMG 1966

Новообраний Голова Київського "Меморіалу" Іван Окоєв

IMG 1969

Виконання національного гімну

IMG 1971

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ