memoryal

В приміщенні Музею совєцької окупаціі за адресою м. Київ, вул. Стельмаха, 6-а можна придбати наступні книги

«Чекістське досьє окупованої України» – збірник унікальних документів ГДА СБУ, упорядкований Київською міською організацією Всеукраїнського «Меморіалу» ім. Василя Стуса та Громадським інститутом історичної пам`яті. У трьох томах збірника представлено фотокопії більше 3 тисяч документів – так званих «Паспортів областей України».

За вказівкою Москви у 1944-1950 роках було здійснено «паспортизацію» України, щоб на основі об’єктивної інформації забезпечити надійну «радянізацію» українських земель і запобігти будь-яким проявам інакодумства та визвольних устремлінь. Радянські каральні органи та партійні структури створили комплексне інформаційно-статичне зведення всіх українських областей. У цих документах було системно описано й охарактеризовано особливості регіонів: географію та клімат; населення, його національний і соціальний склад; економіку та господарство; історичне минуле, культурне та суспільно-політичне життя; оперативну обстановку на час підготовки документів.

«Народна війна» - видання є путівником до музейної експозиції «Народна війна». В ньому вміщено текстовий опис 24–х розділів експозиції. Крім документів та фотографій з експозиції, у путівнику подається ряд раніше невідомих документів.
Сама музейна експозиція «Народна війна» — це результат більш як дворічної праці науковців Київського «Меморіалу». Впродовж 2008–2009 рр. автори працювали в державних та галузевих архівах СБУ 18–ти областей України. Опрацьовано понад 350 фондів і близько 1500 архівних справ. В експозиції використано велика кількість фотодокументів, багато з яких представлені вперше. За виявленими архівними матеріалами авторами вперше виведені статистичні дані про кількість селянських збройних повстань у всіх тогочасних дев’яти губерніях та в цілому по Україні, кількість відомих та невідомих повстанських загонів, підпільних антибільшовицьких організацій і їх осередків, антибільшовицьких загонів самооборони та стихійних виступів селян проти комуністичної окупаційної влади.

«Забуттю не підлягає» - книга видана з метою інформування української та світової громадськості про досі маловідомі сторінки трагічної історії України комуністичного періоду. Матеріали направлені на поборюванні історично-політичних міфів, створених тоталітарним режимом та на розкриття невідомих сторінок історії Україна.

«Наші змагання» Юліан Мордалевич – аналітична праця командуючого Північного фронту Армії Української Народної Республіки. Також подаються документальні свідчення про Ю. Мордалевича, його відозви, накази та ін., серед них і ті, що раніше не публікувались. Пропонований збірник буде цікавий дослідникам Української революції 1917-1921 рр., усім хто цікавиться історією України.

Український хліб на експорт: 1932—1933 - На основі невідомих документів з колишніх таємних архівів простежено геноцид українського народу в 1932—1933 роках через експорт нашого хліба Видання розраховане на всіх, хто цікавиться історією України.

«Кияни – свідки Голодомору» - книжка містить свідчення очевидців національної трагедії – Голодомору 1932- 1933 рр. в Україні, зібрані зусиллями киян: дорослих і дітей, соціальних працівників, школярів, педагогів.

З приводу відправки книг в інші міста звертатись за телефоном: 096-804-74-14

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ