news1041 1

14 травня 2016 року за сприяння Національного центру «Мала академія наук України» презентовано музейну експозицію «Народна війна» Київської міської організації Всеукраїнського Товариства «Меморіал» імені В. Стуса та Громадянського інституту історичної пам’яті.

Захід відбувся у с. Соловичі Турійського району Волинської області   в рамках ХІ обласного Фестивалю фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині. Співорганізатори виставки - Центр туризму, спорту та екскурсій та Волинська обласна Мала академія наук.  Презентував матеріали експозиції голова Київської міської організації Всеукраїнського Товариства «Меморіал» імені В. Стуса Іван Окоєв, який наголосив на важливості вивчення історії, зокрема трагічних сторінок становлення нашої держави, які десятиліттями замовчувалися. Учасників фестивалю зацікавили архівні матеріали експозиції, в яких  вперше наведено вражаючі статистичні дані про боротьбу українського народу на шляху до незалежності.

Автори експозиції зазначають, що ця виставка покликана донести до людей доброї волі правду про героїчну боротьбу українського народу у 1917-1933 роках ХХ століття за свободу. Вперше введено в науковий обіг численні, невідомі досі дослідникам, архівні матеріали про тривалий збройний опір українців російській окупаційній владі.

На думку відвідувачів виставки, представлені матеріали є надзичайно цінними з огляду на їх вагомість в історії національно-визвольної боротьби зазначених років. Вони заставляють вкотре задуматись над ціною незалежності нашої держави.

Незабаром музейна експозиція «Народна війна» буде представлена   у навчальних загальноосвітніх закладах області.

Джерело: http://vvman.lutsk.ua/news/2016/05/17/1041.html 

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ