simya ukrtvir.info

Сім’я – це основа нашого суспільства, національної ідентичності та демократії. Натомість політичні екстремісти, лобісти інтересів легалізації гомосексуалізму прагнуть змінити нормативний статус сім’ї й на законній підставі прирівняти її до стосунків сексуальних збоченців.

Цій меті слугують політичні акції екстремістів, які вони, вводячи в оману медіа та громадян, називають «марші рівності». Нацисти, гомосексуалісти, комуністи та інші представники радикалізму шкодять міжнародному іміджу столиці України і країни загалом.

В Європейському Союзі з двадцяти восьми держав тільки декілька легалізували в медіа та законах подібний вид екстремізму. Думка про те, що захист сімейних цінностей перешкодить євроінтеграції, є хибною. У Польщі перешкодило? В Італії? Балтійських державах? Тоді чому українська культура з її сімейними цінностями буде перешкодою? Чи християнська більшість є перешкодою євроінтеграції? Ні.

Кияни не підтримують подібні демонстрації екстремістів. Адже виставляти напоказ своє сексуальне життя, яке викликає негативне ставлення і несприйняття, у культурному, освіченому і демократичному суспільстві ── неприпустимо. Чи міський голова підтримує тих, хто не поважає більшість і таким чином заперечує демократію? Заперечує та ігнорує ставлення українців до такого виду екстремізму?

З огляду на це, вимагаємо у  міського голови Віталія Кличка звернутися до суду про заборону проведення екстремістського заходу «Марш рівності» і виступити з публічною заявою на захист сімейних цінностей, демократії, української культури та почуттів віруючих.

Коментарі   

0 #4 Aksertaf Lukhert 23.02.2017, 11:25
"Смєшалісь в кучу коні-люді."

Авторитаризм, трупи, як єдина альтернатива гомосятіні. Типова ліво-ліберальна підміна понять.

"Прикриваючись трупами" розкопували перші совкові поховання в Дем’яновому Лазі, розкопували в усіх розуміннях Биківню, архіви, сотні інших тем.

Чим ти відзначилось - мені невідомо. Підозрюю, нічим, окрім гомосятини.

І так. заради політичних інтересі. Бо Україна. її постання і існування - це політичні категорії.

І універсалізація позиції має місце, бо відповідає дійсності. Адепти гомосятини і українські патріоти завжди займаються різним, бо мають різні цілі і цінності.
Цитата
0 #3 lzlzZif 23.02.2017, 11:17
Ага, розписався тут за всіх, універсалізував власну печерну позицію, ще й добром її назвав :)

А взагалі огидно, людина померла у боротьбі з радянським авторитаризмом, а Ви тепер її трупом прикриваєте власні політичні інтереси - той саме авторитаризм, лише з вусами... oh, wait...
Цитата
-2 #2 Aksertaf Lukhert 27.10.2016, 14:17
Так сталось, Аньо, що всі ті, хто боровся чи бореться за Україну, хто має почуття приналежності до "і мертвих, і живих, і ненарожденних" - гомофоби, фашисти та інші вороги людства.

Вам дивно, бо ви по інший бік барикад - по той, що прагне витерти, зокрема, українську націю. І чи це скрєпи гусского міга, чи общєчєловєчєскі є цєнності - для українців це має закінчитись приблизно ти самим. Асиміляцією і небуттям.

Так от, наш бік барикад проти, подобається це вам, чи ні.

Ліпше покайтесь і прийміть сторону Добра. У нас є печиво.
Цитата
+2 #1 Аня 27.10.2016, 13:54
:-? якось дивно це читати на вашому сайті....
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ