Memo.gifРезолюція Європарламенту, в якій йдеться про необхідність скасувати статус Героя України С. Бандери, є нічим іншим як проявом українофобії, історичної несправедливості та недалекоглядності. Захід показав всю свою підступну сутність, зневажив намагання українців знати правду про минуле.

ЄС свого часу прирівняв нацистів до комуністів. Сьогодні він засудив того, хто боровся про них. Таку логічну суперечність можна назвати тільки шизофренією.

Євросоюз допоміг Росії боротися проти національної пам'яті українців, які у 20 ст. воювали за Незалежність України. Очевидно, що без грошей Росії та тиску Польщі ця резолюція не була б прийнята. Євродепутати також дали карт-бланш антиукраїнським силам у середині України, які давно закликають до знищення суверенітету України. ЄС підіграла Януковичу у його прагненні писати російську окупаційну історію України. Для них головне запобігти реальним крокам інтеграції із Росією. Однак наслідки будуть якраз протилежними.

Засуджений на смерть поляками, ув'язнений нацистами, вбитий російськими комуністами, Степан Бандера - символ всіх борців за волю України у 20 ст. Колись ці окупанти хотіли вбити Бандеру, тепер їх нащадки хочуть знищити його символ. І в цьому їм допомагає «демократична і гуманістична» Європа.

Депутатам Європарламенту можна порадити тільки одне: більше брати хабарів у Росії, коли вони розглядають питання по Україні, і не дивуватися тоді, коли солдат-українець у складі російської армії перейде кордон Європейського союзу…

Товариство «Меморіал» закликає Президента Януковича об'єднувати Україну і шанувати Степана Бандеру. Українці не дозволять паплюжити славне ім'я Провідника Української нації.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ