Зміст статті

Про Київський "Меморіал"

Київська міська організація Всеукраїнського Товариства "Меморіал" ім.В.Стуса є однією з найдієвіших громадських організацій столиці.

Київський "Меморіал" нараховує більше 400 членів різного віку та соціального стану. Членами "Меморіалу" є професори, пенсіонери, студенти, робітники і службовці, журналісти і інженери, політичні і громадські діячі.

Основними напрямками діяльності Київського "Меморіалу" є дослідницький і просвітницький.

Дослідницький

Київський "Меморіал" займається дослідженням репресій і геноциду українського народу в 20 ст. Результатами дослідницької роботи стали дестяки публікацій, віднадено маса архівних документів. Ця робота вилилась у створення трьох експозицій:

Експозиції

1. !!!"Забуттю не підлягає. Хроніка комуністичної інквізиції 1917-1991". Експозиція дає максимально повну хронологію про перебіг, темпи, розмір і логіку комуністичних репресій в Україні. Виставлялась в Україні, Росії, країнах Заходу, де отримала високу оцінку громадськості та урядів країн.

2. !!!"Київський мартиролог". Експозиція містить інформацію про знищені в 20 ст. архитектурні споруди Києва, їх зображеннями.

3. !!!"Українські соловки". Експозиція зроблена на базі грунтовного фоторепортажу та історичного дослідження про комуністичні табори на Соловках, їх історію, побут, вигляд. Подано інформацію про долю українців. ув'язнених в таборах на Соловках. Окремо приділено увагу "розстріляному відродженню" - плеяді молодих українських митців та яскравої інтелігенції, знищеної більшовиками

Відеотека

Київський "Меморіал" зібрав !!!відеотеку з більше як ста найменувань документальних стрічок та художніх фільмів на історичну тематику досілджуваного періоду.

Бібліотека

В бібліотеці Товариства є близько двох сотень книжоку на репресивну тематику та раритетних книг, виданих в діаспорі в рамках спроб протидіяти більшовицьким репресіям в Україні.

Просвітницький

Вище названі експозиції та відеотека доступні для вільного безкоштовного перегляду в !!!приміщенні Київського "Меморіалу". Щомісяця десятки організованих груп зі шкіл, середніх та вищих навчальних закладів відвідують музей.

Експозиція !!!"Забуттю не підлягає" видана в !!!плакатному варіанті і !!!розповсюджена по всіх областях, історичних музеях та переважній більшості ВУЗів України.

Переглянути експозицію можна на у нас на сайті memorial.kiev.ua/expo або для українського сегменту Інтернету на сайті www.represii.org

Експозиція розповсюджується в електронному варіанті на !!!CD-диску.

В приміщенні Київського "Меморіалу" діє відеозал, де для відвідувачів на замовлення можна подивитись будь-який фільм з !!!відеотеки Товариства.

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ