DSC_004.jpg Після презентації експозиції у Дніпродзержинську члени «Меморіалу» вирушили до м. Приморськ, Запорізької області. Тут лідери місцевих громадських організацій домовились із керівництвом Ногайського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету про розміщення експозиції у приміщенні навчального закладу. За розпорядженням директора Володимира Шкіндера експозицію розташували у вестибюлі другого поверху учбового корпусу. Встановлювати плакати експозиції допомагали студенти коледжу.

 Разом з директором і завучем було узгоджено порядок відкриття та презентації експозиції на 10 листопада.
Коли, вранці 10 листопада ми зайшли до кабінету директора то побачили його стурбованим. Слідом за нами у кабінет зайшло ще 5-7 чоловік, як виявилось представників місцевого осередку комуністичної партії. Поводили себе вони агресивно як до директора, так і до викладачів та вимагали відміни презентації експозиції. Коли «Меморіалівці» спробували пояснити, що експозиція зареєстрована міністерством освіти і отримала позитивну рецензію НАН України і що комуністи своїми претензіями втручаються в учбовий процес, то один з комуністів в однострої радянського полковника обізвав Р. Круцика вандалом.
Поки точилась дискусія у кабінеті директора у фойє двоє молодих комуністів обривали плакати експозиції. Як виявилось це були син колишнього секретаря райкому партії на прізвище Тиховод та комуніст Морозов. Після хуліганського демонтажу розгорнутої експозиції вищезазначені комуністи вкрали сім плакатів і втекли.

Презентація виставки та екскурсії для студентів було зірвано. Після проведення круглого столу з викладачами коледжу представники «Меморіалу» зібрали залишки експозиції та у районному відділку міліції м.Приморськ подали заяву про хуліганські дії комуністів.

DSC_006.jpg

DSC_004.jpg

DSC_001.jpg

Помилка? Виділіть мишкою і настисніть Ctrl+Enter

Система Orphus

Розсекречена
site_index_banner
С
  • екскурсії по музейних експозиціях “Меморіалу”;
  • перегляд відеоматеріалів з історії репресій в Україні, історії України, художніх тематичних фільмів тощо;
  • виїздні виставки “Забуттю не підлягає...” (плакатний варіант, за домовленістю);
  • виїздні екскурсії до Биківнянських поховань під Києвом (місце масових розстрілів 1937-1941 років)
  • копіювання електронних відео- і аудіоматеріалів за домовленістю.

Перегляд експозицій, екскурсії та демонстрація фільмів БЕЗКОШТОВНІ